Horoskopi Ditor 16 Prill 2011

Horoskopi Ditor 16 Prill 2011

Dashi 

A mund ta shtyni biznesin tuaj personal edhe për një dite me shume? Ose ndoshta dy? Është një kohe e mire për te marr pike me shoke dhe kolege, pasi ju mund te bëni shume gjera për ta ngasa mund te bëni për veten.
Demi 

Rutinat tuaja janë pak a shume me pak te rëndësishme sesa zakonisht për momentin, prandaj shikoni nëse ju thjesht mund te vazhdoni përpara ndërsa përsëri merrni kohe për tu marr me ndërprerjet dhe gjerat e pa parashikuara. Emocionimi ka shpërblimet e tij.
Binjaket

Aq shume energji e madhe është duke kaluar nëpërmjet jush sa ca prej saj nuk mund te ndihmoj por te fuqizoj ata përreth jush. Kjo duhet te jete një dite kënaqësie për pothuajse këdo, prandaj çdo kush me përgjegjësi te mëdha mund te jete një humbës.
Gaforrja

Merruni me jetën tuaj shtëpiake sot - ka shume gjera qe janë duke ndodhur aty për ti kushtuar aq shume vëmendje për te punuar ose mbi heshtjet e tjera. Njëherë pasi çështjet familjare te jene pak a shume te përfunduara, çdo gjë do te jete mire.
Luani

Ju e dini se gjerat janë duke shkuar sipas mënyrës suaj sot – por vetëm nëse ju jeni duke klikuar me personin ose personat e duhur. Fatmirësisht kjo është tmerrësisht e lehte për ju, prandaj përziheni atë dhe merrni përfitimet.
Virgjeresha

Sjelljet impulsive te çdo lloji janë te dëmshme sot – por veçanërisht kur kartat tuaja te kreditit te jene te përfshira! Gjeni një trik tjetër qe t’ju mbaje juve larg nga shpërdorimi i atij bonusi (ose me keq, kursimeve tuaja).
Peshorja

Energjisë juaj është shume e mire për tu përmbajtur, prandaj vini theksin ne nxjerrjen e gjerave nga shokët tuaj, klientë, ose te panjohur te rastësishëm ne tren – ata te gjithë kane nevoje nga një doze te mënyrës suaj super flirtuoze.
Akrepi

Ju mund te keni me te vërtetë një kohe shume te vështirë për te arritur një vendim sot – edhe nëse ju jeni te sigurt se e dinit se çfarë donit qe prej ditësh se djeshme! Është thjesht një nga ato dite kur informacioni i marr çon ne pavendosmëri. Kjo do te kaloje.
Shigjetari

Ju duhet te gjeni se njerëzit tuaj te gjithë janë duke marr anën tuaj – shume me tepër ngasa ju do te prisnit. Lidhjet tuaja sociale janë te forta, dhe si rezultat janë duke e bere pozitën tuaj me te forte. Jetoheni atë me shume!
Bricjapi

Është një kohe e shkëlqyer për te menduar gjera te mëdha – ne termat e karrierës suaj, është kjo. Nëse ju jeni te kënaqur ne një mënyrë perfektë, atëherë ju mund te përkushtoni energjitë tuaja diku tjetër, por nëse jo, ju mund te bëni një progres te madh për momentin.
Ujori

Energjia juaj e zgjuar nuk surprizën askënd sot – zakonisht ju jeni personi me i zgjuar ne dhome – por ju përsëri mund te gjeni mënyra te reja për te mahnitur dhe kënaqur. Njohuritë tuaja janë me te thella se kurrë, prandaj shpërndajini ato!
Peshqit
 

Beni kujdes nga një fërkim ndërmjet juve dhe një shoku ose një kolegu te afërt ne pune. Ju mund te trajtoni gjithçka qe shfaqet, por vetëm nëse ju te dy i shikoni ne te njëjtën mënyrë pe rate qe janë: dhimbje ne rritje. Gjerat janë duke u bere me mire! 

Si Ju Doli Horoskopi Per Sot?

No comments found.

Search site

WwW.BLero-Ku.Tk © 2010

ToPoJaNi.Tk KuKeSi.JimBo.CoM Klikoni Këtu Të Bëni (Blero-Ku.Tk) Faqe Startuese © Copyright 2010 All Right Reserved